5 przydatnych gadżetów dla dzieci do samolotu

5 przydatnych gadżetów dla dzieci do samolotu

Lista 5 przydatnych produktów dla dzieci do samolotu

Pierwsze loty samolotami z dzieciakami dopiero przed nami. Dlatego staram się przygotować do nich jak najlepiej. Na koniec wakacji planujemy długi lot do Stanów. Aby zminimalizować złe doznania i maksymalizować komfort jazdy towarzystwa, od jakiegoś czasu szukałam produktów, które pomogą im gładko przelecieć Atlantyk. I nie tylko! Toż to dopiero pierwsza, ale nie ostatnia planowana wyprawa 🙂

Poniżej wklejam moje top 5 produktów do samolotu dla dzieci.

taras widokowy na lotnisku chopina w warszawie

Walizka podręczna

Musi spełniać wymogi rozmiarowe wszystkich używanych przez nas lini lotniczych, żeby nie nadziać się na niemiłą sytuację.

Najlepiej, jak jest pojemna, kolorowa, można na niej usiąść czekając do gate’u, a nawet.. pojeździć!

TRUNKI

Najweselsze walizki-jeździki na rynku. Ciężko się zdecydować, którą by się chciało mieć 🙂

Nogi w górę!

Każdy kto leciał samolotem w podróż dłuższą niż 5-6 godzin, wie jak ważne jest, aby móc rozprostować nogi. Podczas dłuższego lotu marzymy o możliwości podniesienia nóg do góry, gdyż ciągłe trzymanie ich w dole może powodować nieprzyjemne drętwienie, mrowienie czy puchnięcie. Dlatego planując podróże samolotem moich dzieci, staram się przygotować ich jak najlepiej, żeby latanie kojarzyło im się z super przygodą, a nie z niewygodnym spaniem. Oto rozwiązania, które udało mi się znaleźć.

BedBox Jet Kids

Walizka i przedłużenie fotela lotniczego w jednym. Ma składany materacyk. Interesujące rozwiązanie. Takie łóżko w Trunki.

Fly LegsUp 4 Kids

Genialne rozwiązanie! Opatentowany hamak, do którego wkładamy poduszki, aby dzieciom było wygodniej latać w klasie ekonomicznej.  Rozwiązanie, które chyba przekonuje mnie najbardziej 🙂

Sposoby na nudę.

Najbardziej lubię gadżety wielofunkcyjne, czyli takie, które użyję nie tylko w samolocie, ale i w podróży innymi środkami transportu. Stolik podróżnika nadaje się i do samolotu i do samochodu, a na pewno też świetnie sprawdzi się w pociągu.

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy pasuje do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy (RWF). Musielibyśmy wypróbować.

Stolik podróżnika TULOKO lub SKIP HOP

Słuchawki dla dzieci

Niezbędnik, oczywiście obowiązkowo z mini jack’iem kompatybilnym do gniazdka w fotelu, tablecie, telefonie, czy czymkolwiek co planujemy dziecku dać dla rozrywki podczas lotu.

Duży wybór kolorowych, bezpiecznych słuchawek dla dzieci z postaciami z różnych bajek znalazłam tutaj. Można też znaleźć duży wybór na Allegro.

To na razie wszystko co przygotowałam.

Jakie macie doświadczenia w podróży z dziećmi 3+?

Co Wam się sprawdziło, a na co nie warto wydawać pieniędzy?

Podziel się z nami swoim doświadczeniem! 🙂

pamiątki z tarasu widokowego lotniska chopina w warszawie

Podoba Ci się ten post?Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.